fbpx

MoneyGenius Opinie – MoneyGenius to oszustwo?

MoneyGenius Opinie

W Internecie coraz więcej osób szuka frazy “MoneyGenius opinie”.  Postanowiłem podzielić się z wami  moją szczerą opinią na jego temat, aby raz na zawsze rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące tego projektu.  Zacznijmy więc od początku. Czym tak naprawdę jest ten projekt?

Programy partnerskie. Co to takiego?

Projekt MoneyGenius opiera się na współpracy z programami partnerskimi. Są to programy, w których zarabia się na promowaniu produktów innych firm oraz otrzymywania za nie prowizji. Przykładowo, firma A posiada kurs programowania dzięki, któremu osoba nauczy się tworzenia stron internetowych. Firma A ma możliwość reklamowania tego produktu tradycyjnie (prasa, telewizja, reklamy w internecie – i inne) lub wybrać metodę afiliacyjną. Zamiast płacić bardzo wiele za reklamę, firma dzieli się zyskami ze sprzedaży swojego produktu z osobą, która znajdzie chętnych na ten produkt (będzie tzw. mostem łączącym produkt z osobą która szuka rozwiązania swojego problemu), np. osobę która zawsze chciała nauczyć się programować i zarabiać na tym sprzedając swoją usługę w Internecie. Aby połączyć reklamodawcę oraz osobę, która będzie chętna promować ich produkty potrzebna jest platforma. Reklamodawcy wystawiają tam swoje produkty, które chcą promować, a promujący mogą wybierać spośród nich i generować specjalne – indywidualne linki, dzięki którym wiadomo, że to właśnie z ich polecenia został zakupiony produkt.

 

MoneyGenius - Programy Partnerskie

 

Jakie produkty promuje MoneyGenius?

Są to głównie produkty finansowe, np. założenie konta w mBanku, Alior, czy innych znanych nam bankach. Wbrew pozorom jest to idealny produkt na start dla osób, które chcą nauczyć się promować produkty w Internecie. Po pierwsze produkty te są darmowe  (założenie konta w banku jest darmowe), więc znalezienie klienta na ten produkt będzie dużo łatwiejsze. Produkty te nie są fizyczne, więc nie ma problemów z wysyłkami, zwrotami, i innymi problemami, z którymi trzeba się liczyć w przypadku produktów fizycznych oraz przede wszystkim prowizje są o wiele wyższe niż w przypadku większości produktów, bo sięgają nawet 200zł.

W projekcie MoneyGenius przystępujesz więc do programu afiliacyjnego i uczysz się w jaki sposób łączyć klientów z usługą. Jest to swojego rodzaju “uniwersytet tworzenia biznesu online od zera”. Projekt składa się z 11 etapów i można je traktować jak szkolne klasy. Ukończenie etapu awansuje Cię do kolejnej “klasy”. Znajdziesz tam ogromną bazę wiedzy począwszy od tego jak zarejestrować się do programu partnerskiego, poprzez szukanie klientów, rozwijanie swojego biznesu i wiele więcej. Moją główną motywacją przystąpienia do tego projektu, była własnie ta wiedza warta setki tysięcy złotych, dla której chociażby warto dołączyć do projektu.

Czy zarabianie w projekcie jest łatwe?

Wszystko zależy od tego co lubisz. Jeżeli kontakt z innym Cię przeraża, opowiadanie o produkcie, szukanie klientów, jesteś leniwy i szukasz łatwej kasy to na pewno nie będzie to praca dla ciebie. Ale jeżeli masz w sobie odrobinę samozaparcia, chcesz osiagnać coś więcej w życiu to zapewne jest to coś dla Ciebie.

Czy jest łatwe? Jest to bardzo łatwe, ale wymaga dużo samodyscypliny i wykonywania codziennie tych samych czynności, pomimo braku efektów na początku. Według mnie jedyną potrzebną cechą do tej pracy jest WYTRWAŁOŚĆ. Na początku nie pojawią się “kokosy”. Nie będziesz zarabiać 10.000zł miesięcznie. Ale z czasem, zaczną pojawiać się wyniki. Po 3 miesiącach pracy powinieneś osiągnąć pułap swojego wynagrodzenia na etacie, około 2-3 tysiące.

Reasumując

Przedstawiłem wam moją szczerą opinię na temat projektu MoneyGenius. Jest to projekt godny polecenia. Bardzo dużo cennej wiedzy, wspaniałe osoby, dobre zarobki. Nie zostaniesz w jedną noc milionerem, ale jeżeli jesteś cierpliwy oraz pracowity zaczniesz zarabiać sumy powyżej tego co zarabia większość w Polsce. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat tego projektu znajdziesz je tutaj
>> kliknij tutaj <<

1 komentarz do wpisu “MoneyGenius Opinie – MoneyGenius to oszustwo?”

  1. Bardzo fajnie to wyjaśniłes moze teraz w końcu ludzie przestaną gadać ze to jest oszustwo.Ludzie myślą że kasa z nieba spada a tak nie jest niestety 😉
    Trzeba zaparcia w tym co się robi a będą te efekty 😉

    Odpowiedz

Dodaj komentarz